KULTURA W SIECI

W ramach programu Kultura w sieci zrealizowałam zadanie WESOŁA SCENA W SIECI, które dedykuję wszystkim dzieciom oraz rodzicom i nauczycielom, którzy lubią z dziećmi muzykować.

W efekcie tego projektu powstały 4 filmiki z piosenkami, należącymi do klasyki repertuaru dla najmłodszych. Do każdego utworu przygotowałam również pomoce graficzne. Dzięki nim nauka piosenek może być dużo ciekawsza i urozmaicona.

Aby pobrać darmowe pliki mp3 z oryginalnymi aranżacjami i pliki pdf z ilustracjami, należy kliknąć w poszczególne linki, które znajdują się w opisie pod filmikiem na YouTube oraz poniżej na tej stronie.

Wszystkie realizacje WESOŁEJ SCENY, które powstały w ramach programu Kultura w sieci są przygotowane dla Ciebie ZUPEŁNIE DARMOWO, bo zostały sfinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Skorzystaj i poleć naszą akcję WESOŁA SCENA W SIECI innym – dzieciom, rodzicom, koleżankom i kolegom po fachu. Im więcej osób tu zajrzy, tym lepiej dla misji umuzykalniania, jaką prowadzi WESOŁA SCENA.