WARSZTATY

Jeżeli placówka przedszkolna lub szkolna ma ochotę zorganizować u siebie kurs muzyczny dla swoich pracowników, to chętnie przyjadę i poprowadzę zajęcia.

PROGRAM

Program dostosuję do potrzeb danej grupy nauczycieli. W swoim repertuarze mam wiele ładnych piosenek, prostych tańców, zabaw integracyjnych, zabaw z instrumentami, inscenizacji. Na każdą porę roku, na wiele okazji, sprawdzonych w codziennej pracy i podczas występów. Ponieważ jestem pedagogiem z dużym doświadczeniem i ponad 35-letnim stażem, mogę zapewnić, że wszystkie działania proponowane uczestnikom kursu mają, mówiąc językiem marketingowym, pełen atest, są sprawdzone na dzieciach 🙂 . Podczas kursu staram się w praktyczny sposób przybliżyć nauczycielom koncepcję wychowania muzycznego Carla Orffa. Warsztaty, które prowadzę są w 90% praktyczne. Pozostałe 10 % – to czas na omówienie i zrobienie notatek.

MATERIAŁY

Dla każdego uczestnika przygotowuję materiały z tekstami piosenek i nutami oraz krótkim opisem zajęć. Szczegóły każdy notuje sam, bo wtedy najlepiej umie z tego potem skorzystać. Udostępniam też nagrania, do których mam prawa autorskie, do pozostałych utworów podaję linki.

CENA

Koszt szkolenia uzgadniam bezpośrednio z zainteresowaną placówką, a zależy on od ilości uczestników, liczby godzin, kosztów podróży i ewentualnego noclegu.
Można ze mną negocjować 😉

ZGŁOŚ SWOJĄ PLACÓWKĘ

Zainteresowane placówki proszę o bezpośredni kontakt:
Iza Wałaszewska
tel.: 508 144 104 (najlepiej dzwonić po 13:00)
e-mail: kontakt@wesolascena.pl

W Warszawie i najbliższych okolicach mogę prowadzić kursy popołudniowe w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki godzinach 17:00-20:00. W pozostałych miejscowościach proponuję zajęcia sobotnie w wymiarze 6 albo 8 godzin lekcyjnych.