Piosenki na Dzień Mamy i Taty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Zapraszamy do zakątka, gdzie każda nuta, każde słowo i każdy dźwięk tworzą wyjątkowe utwory dedykowane naszym najważniejszym bohaterom – mamom i tatusiom.

 • Biedroneczki kropeczki – wersja wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Eko przygoda – przedstawienie dla dzieci

  36,00 77,00 
 • Kołysanka dla Mamy i Taty – opcje do wyboru: wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Laurka dla Mamy i Taty – opcje do wyboru: wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Leśna tarantella – opcje do wyboru: wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Mama i Tata – opcje do wyboru: wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Mama i tata tańczą z nami – wersja wokalna

  10,00 
 • Morska głębina – wersja instrumentalna

  10,00 
 • Odkrywamy świat – opcje do wyboru: wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Pluszowy miś – opcje do wyboru: wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Wiosenny bukiet – opcje do wyboru: wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Ziemia jest darem- opcje do wyboru: wokalna, instrumentalna i nuty

  6,00 10,00 
 • Zuch – opcje do wyboru: wokalna i instrumentalna

  10,00 
 • Piosenki dla mamy i taty – PAKIET 7 utworów wokalnych

  52,00 

Moc uczuć – od maluchów dla rodziców

Dni Mamy i Taty to wyjątkowe momenty, kiedy pragniemy wyrazić uczucia wobec naszych ukochanych rodziców. Jednym z najpiękniejszych sposobów, aby to zrobić, jest poprzez muzykę. Piosenki na Dzień Mamy i Taty dla dzieci, to wyjątkowa okazja, aby najmłodsi mogli wyrazić swoją miłość i wdzięczność w kreatywny sposób. Nasze utwory stanowią świetne narzędzie do wyrażania uczuć w sposób artystyczny i radosny.

Piosenki na Dzień Mamy i na Dzień Taty

Piosenki dedykowane Dniu Mamy i Dniu Taty stanowią nieodłączny element przedstawień przedszkolnych czy szkolnych. To wspaniała tradycja, gdzie dzieci, wspólnie z nauczycielami, przygotowują specjalne występy muzyczne.

Podczas obchodów Dnia Mamy i Dnia Taty, nic nie porusza serca bardziej. Piosenki na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu to wyjątkowy sposób w jaki najmłodsi wyrażają swoją miłość i szacunek wobec swoich rodziców. Te piosenki tworzą niepowtarzalną atmosferę, w której to właśnie rodzice i dzieci budują wspólne wspomnienia. Piosenki na dzień mamy i taty w przedszkolu to niezapomniane doświadczenie, które na zawsze pozostanie w sercach zarówno najmłodszych, jak i tych, którzy wspólnie z nimi śpiewają.

Podczas przygotowań do wystąpień w przedszkolach czy szkołach, dzieci nie tylko uczą się tekstów piosenek, ale również zdobywają nowe umiejętności i doświadczenia. Poprzez śpiew, maluchy rozwijają swoją wyobraźnię, kształtują zdolności artystyczne i uczą się wyrażać swoje uczucia.

Wyjątkowe prezenty

Poszukiwanie idealnego prezentu na Dzień Mamy i Taty może być wyzwaniem, ale nasza kategoria piosenek stanowi wyjątkową propozycję. Oferujemy nie tylko dźwięki, ale również emocje, które mogą sprawić, że te dni będą jeszcze bardziej niezapomniane. Śpiewajcie wspólnie, tańczcie do rytmu muzyki i cieszcie się chwilami spędzonymi razem.

Piosenka na Dzień Mamy i Taty – YouTube

Zapraszamy na nasz kanał YouTube „Izabela Wałaszewska Wesoła Scena”, gdzie czeka na Was wyjątkowa kolekcja piosenek na Dzień Mamy i Taty. Jeśli szukacie inspiracji, jak w oryginalny sposób wyrazić swoje uczucia do najbliższych, to jesteście w idealnym miejscu! Pozwólcie, aby muzyka Wesołej Sceny wprowadziła Was w świat pełen emocji i radości.